Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Oferta Praktyk Zawodowych


22.08.2019

Oferta praktyk zawodowych

Jeżeli jesteś pasjonatem koni, słuchaczem szkół zajmujących się hodowlą i użytkowaniem koni, a Twoim celem jest zgłębianie wiedzy o koniach , to wybierz praktyki zawodowe w jedynym tego rodzaju Gospodarstwie w Polsce , znajdującym się na Pojezierzu Drawskim-Pomorskim(2tys.ha), utrzymującym wolno żyjące konie przez cały rok.
W okresie wiosennym można obserwować naturalne wyźrebienia klaczy bez udziału człowieka , odbywające się pod gołym niebem. Na terenie Gospodarstwa znajduje się ok.400 dzikich koni żyjących w naturalnych warunkach, skupionych w kilkunastu rodzinnych haremach. Podczas praktyk zapewniamy jazdę konną pod okiem doświadczonych instruktorów na koniach własnej hodowli przygotowanych i ujeżdżonych metodami naturalnymi. Jazdy obejmują wiedzę z zakresu biomechaniki i psychologii konia oraz naturalne metody , które mają na celu wyszkolić konia chętnego do pracy. Posiadamy bazę noclegową z pełnym wyżywieniem.
Serdecznie zapraszamy wszystkich , którzy są otwarci na zdobywanie wiedzy o koniach i chętnych do przeżycia niezapomnianych przygód.