Oferty pracy

Instruktor jazdy konnej

• uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności - jazda konna
• miła aparycja, odpowiedzialność i komunikatywność
• dobra orientacja w terenie

Wymagania:

• prowadzenie zajęć z jazdy konnej
• zajeżdżanie dzikich koni
• objeżdżanie koni
• jazda konna na ujeżdżalni
• jazda konna w terenie i rajdy
• dbanie o sprzęt jeździecki
• dbanie o bezpieczeństwo uczestników jazd konnych
• oraz inne zadania związane z końmi

Możliwość zakwaterowania oraz wyżywienia

Cv proszę przesyłać na adres e-mail agroturystykaul@gmail.com lub kontakt tel. pod nr 662095085

Wolontariat

Przyjmujemy wolontariuszy do pracy z końmi w ośrodku jeździeckim. Ośrodek znajduje się

w „ Ekologicznym Gospodarstwie Agroturystycznym UL” na terenie Drawskiego Parku

Krajobrazowego w miejscowości Szczycienko ok. 60 km od morza, pośród malowniczych

wzgórz, lasów i jezior ok. 1km od jeziora Siecino - perełki polskich jezior co daje niesamowity

klimat i wiele możliwości atrakcyjnego spędzania wolnego czasu.

Do pracy z końmi posiadamy doskonałe warunki :
- krytą halę
- maneż i drugi w budowie
- parkur
- 3 round-peny
- oraz setki hektarów atrakcyjnych terenów do jazdy konnej

W zamian za pracę oferujemy:
- mieszkanie
- wyżywienie
- naukę jazdy konnej/ jazdy konne
- kursy i szkolenia z zakresu komunikacji
 i naturalnych metod pracy z końmi
- wypady do stada ok. 400szt dziko żyjących koni
i obserwacje ich życia w naturalnych warunkach.